търсене свободни работни места и продължават при поискване "Автомивка набира работници"

1
Автомивка търси работници

bazar.bg София

Автомивка търси да назначи работници. Опит в подобна длъжност е предимство. гр. София, жк. Люлин 8

23.01|14:34

1
Работници за Автомивка 50% от оборота

bazar.bg

Работници за Автомивка Постоянна работа 50 процента от заработката на ден .15 лв. леки автомобили и 20 лв. джипове.

30.11|20:06

0
Фирма в Холандия набира шивачки

bazar.bg

Фирма в Холандия за произвотство на меки мебели набира шивачки да имат опит и да бъдат подготвени да работят дълго време и да са отговорни за повече въпроси пишете ни на дадения от нас имеил и ние ще ви отговорим по най бързия начин имеил. mebeli79@yahoo.com

28.11|06:30

0
Перално стопанство набира персонал

bazar.bg 750

Перално стопанство набира персонал работно време 2 на 2 ,и шофьори.Обектите са два в подуяне и орион

15.02|00:04

0
Социомед Консултинг набира домашни помощници

lot.bg

Търсим домашна помощници в гр. София Изисквания: Домашният помощник трябва да извършва различни видове дейности, осигуряващи необходимите санитарно-хигиенни, битови и социални условия за обгрижвания. Ако имате опит в обгрижването на възрастни или болни хора, имате сериозно и отговорно отношение към поетия ангажимент и имате спокоен и грижовен характер, кандидатствайте при нас. Сключва се трудов договор със Социомед Консултинг ЕООД Месторабота: София

10.12|12:23

1
Небанкова финансова институция набира Кредитни Консултанти

bazar.bg

Небанкова финансова институция набира Кредитни Консултанти Ако сте и разбирасе амбициозни,може да се присъедините към нашия екип! Предлагаме работа с ненормирано работно време,подходяща както за основна така и за допълнителна. Заплащането е без конкуренция в бранша! Възможност за трудов договор! Телефон за контакт-0894 46 25 22

20.12|13:12

0
Строителна фирма набира шлайфисти за шлайфан бетон.

bazar.bg

Търсим работници

26.12|05:03

0
Общи работници

bazar.bg

Предлагаме бригада с дългогодишен опит в сферата на мази) къртене , терасиране, изкупни дейности, косене рязане на храсти дърва трева, боядисване, саниране ремонт на покриви , хидро изолация,зидане и мазане. Имаме екип от Вик майстори ЕЛ инсталации. Разполагаме с всякакви машини инструменти и транспорт за целия Русенски район . С нашия дългогодишен опит ще предложим най- бързия рационален и финансово изгоден вариант конкретно за вашия случай. Вашата работа е наша грижа, бързо изгодно и коректно на най-добри цени!

14.02|05:26

0
Работници за фасадна топлоизолация

Строителна фирма търси работници - майстори /БРИГАДИ/ за фасадна топлоизолация вГермания!

26.01|13:19

0
НАБИРАНЕ НА ОБЩИ РАБОТНИЦИ

bazar.bg

ОБЩИ РАБОТНИЦИ ЗА ИЗКОПАВАНЕ НА КАНАЛИ – за прекарване на интернет в Белгия, около гр.Антверпен.

05.02|12:29

0
Работници и специалисти от Киргизстан

bazar.bg

Здравейте, Компания от Киргизстан, която се занимава с трудоустрояване на киргизкиработници и специалисти в чужбина предлага работници и специалисти вследните области: 1. Строители всички нива (общи работници, технически ръководители, арматуристи, заварчици, зидари, мазачи, бояджии, фаянсаджии, сантехници, майстори довършителни работи, шофьори на специална техника и т.н.). 2. Работници за заводи и фабрики (докери, опаковачи, оператори, шлосери, механици и други). 3. Работници в системата на общественото хранене (готвачи топла и студена кухня, кухненски работници и др.). 4. Шофьори всички категории. 5. Млади специалисти с английски, немски и френски език. Моля, ако имате нужда от работници и специалисти в конкретна област ни пишете.Работната позиция може да не е сред изброените по-горе области. Повече подробности, ако проявите интерес. С уважениеВасил Добрев За контакти:Русе 7000, ул. "Атон" 1"Барс ЕООД"Изпълнителен ДиректорВасил ДобревТелефон: +359 82 83 87 69Мобилен: +359 882 50 90 94Ел. поща: office@bars-bg.tkСайт: http://www.bars-bg.tk/

16.02|00:50

2
Търся строителни работници за Германия

bazar.bg 3000

Назначаване в фирма и осигурена квартира. Работата е предимно гипсокартон и шпакловка. Заплащането е около 12 euro на час 0895969324 +4915222150239

03.01|16:39

1
Работници на поточна линия в Централна Холандия

bazar.bg 001

Задължения: Сортиране на камъни и плочи Заплащане: Заплащане: 9,92 Евро/час (бруто) Изисквания: Няма изискване за езикови познания или опит Условия: Договор + Възможност за неограничен трудов договор след изпитателния срок Осигуровки според холандското законодателство Осигурени: квартира, транспорт до работното място и застраховка Работно време: 40 часа на седмица Възможност за извънреден труд

28.11|16:57

1
Строителна фирма спешно търси общи работници

bazar.bg

Работи се на големи строителни обекти в София и около София. Фирмата предлага много добри условия на работа. Заплащането е на надница по договаряне.

22.01|12:47

0
Търсим общи работници за монтажна дейност на декоративни огради от железобетон

bazar.bg 55 София

Търсим общи работници за монтажна дейност на декоративни огради от железобетон, 55 лв надник на ден работно време от 8:00 до 17:00 понеделник-петак (събота по желание) Заплащането се извършва всеки петак. Фирмата се намира в Нови Искър. http://ogradi.org/ сайт за повече информация .

14.02|17:36